1998 yılında kurulmuş olan Tre Tasarım, Erkan Atalay ve Alp Pasinler ortaklığı ile iç mimari proje, proje yönetimi, danışmanlık, anahtar teslim uygulama, proje bazlı toptan perakende mobilya üretimi ve satış alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir.

Şirket; otel, kurumsal ve konut projeleri alanında Antalya Organize Sanayi. Bölgesinde 15.000 m² kapalı üretim tesisinde mimar, iç mimar, inşaat mühendisi ve kalifiye uzman üretim kadrosu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

2019 yılından itibaren üretim tesisinde dünya için önemi her gün artan karbon emisyonu ve sürdürebilirlik yaklaşımını üretiminde kullanılan enerjiyi güneşten sağlayarak çevreye verilen zararı en aza indirmeyi hedeflemektedir.

Şirket, arge çalışmaları yaparak, modern teknoloji sistemlerini estetik ve operasyonel çözümlerle buluşturarak geçerli kalite standartlarına uygun olarak proje bazında üretim yapmaktadır.

Tre Tasarım, alanında yeni çözümler geliştiren , müşteri memnuniyetini sürekli ve üst düzeyde sağlayan, profesyonel kadrosu ile sektöründe markalaşmış bir şirket olarak yoluna devam etmektedir.